Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
<< Kwi 2018 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  7  8
1415
17202122
23242526272829
30      
Reklama

EMail Drukuj

I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu

Wydarzenie 

Nazwa:
Zastępstwa - 20/03/2018
Kiedy:
20.03.2018 - 20.03.2018
Gdzie:
I Liceum Ogólnokształcące - Brzeg
Kategoria:
Zastępstwa

Opis

ZASTĘPSTWA 20.03.2018 (wtorek)

 

 

Reprezentacja klas trzecich – pielgrzymka maturzystów do Częstochowy.

Uczniów z klasy 3a oraz 3e, którzy nie uczestniczą w wyjeździe obowiązuje plan klasy 3e, zaś uczniów z klasy 3b, 3c i 3d, którzy nie uczestniczą w wyjeździe obowiązuje plan klasy 3b.

 

 

mgr Agnieszka Krzywańska

1.      2F3 – lekcja wolna

2.      2F3 – Wojciech Wolak z historię R z lekcji 8.; pozostała część fakultetu – lekcja wolna

3.      3d – udział w wyjeździe

4.      3d – udział w wyjeździe

5.      3aR – udział w wyjeździe

6.      1c wok – lekcja wolna

7.      1a wok – lekcja wolna

 

 

s. mgr Małgorzata Bolisęga

2.      2b – Marta Król za chemię R z piątku (23.03.2018) z lekcji 1.

3.      3e – Joanna Stawicka w ramach lekcji (matematyka)

4.      3a – udział w wyjeździe

5.      3b – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka)

6.    1a – Beata Kruczek za j. polski R z lekcji 8.; uczniowie, którzy nie uczęszczają na fakultet z j. polskiego – lekcja wolna

7.      1c – lekcja wolna

 

 

mgr Michał Szkudlarek

2.      1b2 – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka)

3.      1b2 – Agnieszka Hebda – Grabowska – łączenie grup

4.      3c2 – udział w wyjeździe

5.      3c2 – udział w wyjeździe

6.      2b2 – Janusz Jakubów za historię i społeczeństwo z lekcji 1.

7.      2b2 – Janusz Jakubów za historię i społeczeństwo z piątku (23.03.2018) z lekcji 2.

 

mgr Aneta Łojowska

1.      1cR – lekcja wolna

2.      1b1 – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka)

3.      2F1 – Sylwia Kownacka w ramach lekcji; uczniowie, którzy na lekcji 1. i 2. nie mają zajęć – lekcja wolna

4.      2a u – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka)

5.      1a2 – Bogumiła Kozłowska – łączenie grup

6.      3F2 – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka)

 

 

 

mgr Aleksandra Podlaha

3.      2F1 – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka); uczniowie, którzy na lekcji 1. i 2. nie mają zajęć – lekcja wolna

4.      ---------------

5.      ---------------

6.      3F2 – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka)

7.      3F1 – Jolanta Smolarczyk – zajęcia opiekuńcze (biblioteka); uczniowie, którzy na lekcji 8. nie mają zajęć – lekcja wolna

 

mgr Anna Karbowska

1.      3bR1 – lekcja wolna

2.      3bR1 – lekcja wolna

3.      1a2 – Bogumiła Kozłowska w ramach lekcji (j. angielski)

4.      2dR1 – Agnieszka Hebda – Grabowska – łączenie grup

5.      2a1 – Agnieszka Hebda – Grabowska – łączenie grup

6.      2c2 – Bogumiła Kozłowska – łączenie grup

7.      2c2 – Bogumiła Kozłowska – łączenie grup

 

 

mgr Anna Sobutka

5.      2e gzw – Olga Chimczak – zajęcia w ramach doradztwa zawodowego (gabinet nr 16)

6.      NI – lekcja wolna

7.      1b2 – Anna Królak – łączenie grup

 

 

mgr Joanna Stawicka

5.      2d – Sylwia Kownacka w ramach lekcji (matematyka)

6.      2d – Olga Chimczak – zajęcia w ramach doradztwa zawodowego

7.      NI – lekcja wolna

 

 

mgr Beata Kozicka

1.      3bR2 – lekcja wolna

2.      3bR2 – lekcja wolna

3.      3aR2 – udział w wyjeździe

4.      3c1 – udział w wyjeździe

5.      3c1 – udział w wyjeździe

6.      2b1 – Janusz Jakubów za historię i społeczeństwo z lekcji 1.

7.      2b1 – Janusz Jakubów za historię i społeczeństwo z piątku (23.03.2018) z lekcji 2.

 

Miejsce

I Liceum OgólnokształcąceMapa
Miejsce:
I Liceum Ogólnokształcące   -   Strona internetowa
Ulica:
Armii Krajowej 7
Kod pocztowy:
49-300
Miasto:
Brzeg
Woj.:
opolskie
Kraj:
Kraj: pl

Opis

Brak opisu